Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Chorzów
    (37-560)

Praca na stanowisku Kucharz/Kucharka kuchni zimnej

Chorzów

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kucharz/Kucharka kuchni zimnej
Chorzów

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – prężnie rozwijającej się firmy cateringowej obsługującej największe imprezy kulturalne na śląsku oraz Klientów indywidualnych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie przekąsek, fingerfood, mini deserów, tartaletek, sałatek, zimnych płyt i innych zimnych dań,
  • Dbanie o jakość, smak i estetykę przyrządzanych posiłków,
  • Współpracę z pozostałymi członkami zespołu,
  • Przestrzeganie zasad BHP i HACCP,
  • Raportowanie realizacji prac do Szefa Kuchni.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia gastronomicznego (minimum zawodowe) – będzie dodatkowym atutem,
  • Kreatywności, poczucia estetyki, dbania o czystość,
  • Posiadania orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznej,
  • Dyspozycyjności, punktualności, bardzo dobrej organizacji pracy i zdolności współpracy z zespołem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku,
  • Stabilną pracę w nowoczesnej firmie cateringowej,
  • Umowę o pracę i zatrudnienia na pełen etat,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,
  • Wsparcie zespołu i innych działów firmy,
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji i udziału w szkoleniach.