Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Halinów
    (05-074)

Praca na stanowisku Kierownik Zmiany- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu!

Halinów

, Level Work

Kierownik Zmiany- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu!
Halinów

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy zespołu i kontrola ich wykonania

  • Uruchamianie zleceń wg planu produkcyjnego

  • Przygotowanie lub nadzór nad przygotowaniem surowców do produkcji

  • Rozliczanie produkcji wyrobu gotowego i cykliczna kontrola jakości wyrobu

Wymagania

  • Znajomość procesu wytłaczania

  • Doświadczenia w produkcji z tworzyw sztucznych

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy

  • Szkolenie z obsługi linii produkcyjnych, przezbrajania i kalibracji urządzeń peryferyjnych i pakujących

  • Szkolenie z procesów i procedur, w tym z obsługi systemu komputerowego

  • Rodzinna atmosfera pracy

  • Pracę w małych zespołach

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży