Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Wieluń
    (98-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

Wieluń

, Grupa Profas

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej
Wieluń

Opis stanowiska

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Obecnie dla naszego Klienta - ogólnokrajowego portalu z odzieżą męską, poszukujemy kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Wieluń
ref.: PS/SSI/03/15

Zakres obowiązków:
-kompleksowa obsługa portalu EBAY.DE
-tłumaczenie i opisywanie produktów
-organizacja i obsługa sklepu internetowego
-realizacja planów sprzedaży m.in.: wystawianie aukcji internetowych
-aktualizacja ofert na stronach internetowych
-obsługa i realizacja zamówień

Wymagania

-znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym – warunek konieczny
-znajomość portalu EBAY.DE
-min.1 rok doświadczania na podobnym stanowisku
-wykształcenie min. średnie informatyczne
-sumienność, odpowiedzialność, dokładność
-bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

-stałe zatrudnienie - umowa o pracę
-niezbędne narzędzia pracy
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
-szkolenia
- możliwość wdrażania własnych pomysłów
- zdobycie doświadczenia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku