Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Brygadzista działu pakowni

Warszawa

, Level Work

Brygadzista działu pakowni
Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem pracowników na zmianie i dbanie o efektywność procesu pakowania
  • praca z dokumentacją (udział w opracowywaniu, poprawność wypełniania, zatwierdzanie, rozliczanie raportów serii)
  • zgłaszanie problemów technicznych do mechaników
  • pobieranie surowców, materiałów pomocniczych i środków dezynfekcyjnych z magazynu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • umiejętność zarzadzania pracownikami i pracy z dokumentacją
  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań oraz postawa wspierająca jakość i bezpieczeństwo
    Mile widziana:
  • znajomość systemu SAP
  • doświadczenie w branży farmaceutycznej/spożywczej lub kosmetycznej

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • dofinansowanie zajęć sportowych, wypoczynku, szkoleń i kursów, dodatkowe świadczenia socjalne
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników, dofinansowanie dojazdów do pracy
  • karty przedpłacone