Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. ekspansji

Warszawa

, Level Work

Specjalista ds. ekspansji
Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analizy wyznaczonych przez zarząd lokalizacji pod kątem ich wartości inwestycyjnej oraz możliwości zakupu, a także identyfikowanie strategicznych kierunków rozwoju firmy
  • weryfikacja dostępności mediów na proponowanych terenach oraz sporządzanie wstępnych raportów dotyczących tych lokalizacji
  • współpraca z architektem w celu przygotowania koncepcji urbanistycznej
  • reprezentowanie spółki przed właścicielami gruntów, pośrednikami, organami administracji samorządowej oraz gestorami mediów
  • bieżące raportowanie i współpraca z zarządem spółki
  • współpraca z kancelarią notarialną na etapie przygotowania umowy i pozyskania niezbędnych dokumentów

Wymagania

  • doświadczenie w poszukiwaniu i zakupach gruntów
  • sumienność, rzetelność i zaangażowanie w celu osiągniecia wytyczonych zadań
  • doświadczenie w negocjacjach
  • mile widziane wykształcenie wyższe- optymalnie geodeta, architekt

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia na podstawie umowy B2B
  • system premiowy- uznaniowy
  • płatny urlop 26 dni w roku
  • możliwości rozwoju zawodowego w młodym zespole
  • możliwość korzystanie ze szkoleń specjalistycznych
  • dofinasowanie do pakietu sportowego
  • prywatna opiekę medyczną
  • samochód służbowy z kartą paliwową