Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Elektronik-automatyk

Opole

, Level Work

Elektronik-automatyk
Opole

Opis stanowiska

Zakres obowiązków :

  • utrzymanie ruchu, diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń

  • konserwacje i remonty maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

  • programowanie sterowników PLC

  • uruchamianie nowych projektów i optymalizacje pracujących już systemów automatyki

  • wykonywanie instalacji elektrycznych

  • zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi

  • współpraca z firmami zewnętrznymi podczas serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania

Wymagania konieczne

  • wykształcenie techniczne

  • świadectwa kwalifikacji E do 1kV

  • znajomość programowania sterowników PLC

  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zmianowej

  • prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego

  • doświadczenie w pracy w zakresie utrzymanie maszyn w ruchu

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie 3-zmianowym pon-ndz

  • pakiety: medyczny, sportowy, socjalny oraz dofinansowanie do obiadów w kantynie zakładowej