Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Chrzanów
    (23-305)

Praca na stanowisku Stolarz-montażysta meblowy

Chrzanów

, Level Work

Stolarz-montażysta meblowy
Chrzanów

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • obróbka artykułów drewnianych

  • obsługa narzędzi specjalistycznych

  • odczytywanie rysunków technicznych

Wymagania

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, precyzyjność

Mile widziana prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy;

  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • praca od poniedziałku do piątku- jednozmianowo (6-14)

  • możliwość zatrudnienia na umowę o prace lub kontrakt B2B

  • możliwość zakwaterowania

  • możliwość udziału w montażach jako dodatkowe godziny pracy (14-18)