Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Koźmin Wielkopolski
    (63-720)

Praca na stanowisku Operator krawędziarki 3700-4800 na rękę!

Koźmin Wielkopolski

, Level Work

Operator krawędziarki 3700-4800 na rękę!

Opis stanowiska

-obsługa i konserwacja krawędziarki AMADA
-programowanie maszyny, dobór odpowiednich narzędzi, wykonanie zleconych zadań

Wymagania

-doświadczenie w obsludze krawędziarek (min. 6 miesięcy)
-mile widziane uprawnienia UDT lub do obsługi suwnic

Oferujemy

-3 miesięczny okres próbny
-36 miesięcy umowa na czas określony, następnie umowa na czas nieokreślony
-22 netto za godzinę, następnie 24-25 netto
-premie po okresie próbnym, do 600 netto