Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Brygadzista działu pakowni

Warszawa

, Level Work

Brygadzista działu pakowni
Warszawa

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem pracowników i dbanie o efektywność procesu pakowania

  • praca z dokumentacją stanowiskową

  • zgłaszanie problemów technicznych do mechaników

  • pobieranie surowców, materiałów pomocniczych i środków dezynfekcyjnych z magazynu

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarzadzania pracownikami i pracy z dokumentacją

  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań oraz postawa wspierająca jakość i bezpieczeństwo

Mile widziana:

  • znajomość systemu SAP

  • doświadczenie w branży farmaceutycznej/spożywczej lub kosmetycznej

Oferujemy

Oferta dla kandydata

  • umowa o pracę bezpośrednio u Pracodawcy

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym 6-14; 14-22

  • dofinansowanie zajęć sportowych, wypoczynku, szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • karty przedpłacone