Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Konsolidacji i Sprawozdawczości

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Konsolidacji i Sprawozdawczości
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy oferującej usługi z obszaru outsourcingu finansowo-księgowego oraz kadrowo-płacowego, mającej stabilną pozycję na rynku lokalnym i regionalnym, w związku z bardzo intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Samodzielne sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych klientów firmy,
  • Weryfikację i analizę danych finansowych spółek na potrzeby sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego,
  • Udział w zamknięciu ksiąg rachunkowych w celu sporządzenia jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • Przygotowanie zestawień, raportów i sprawozdań na potrzeby zarządów, udziałowców, banków oraz innych instytucji i urzędów,
  • Współpracę z Księgowymi oraz wewnętrznymi działami finansowymi klientów.

Wymagania

  • Doświadczenia w zakresie samodzielnego sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • Wykształcenia kierunkowego (rachunkowość lub pokrewne),
  • Znajomości prawa podatkowego i bilansowego,
  • Znajomości programów księgowych,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności, dokładności oraz obowiązkowości,
  • Wysokich zdolności interpersonalnych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • Aktualizowania bieżącej wiedzy księgowej poprzez udział w organizowanych szkoleniach oraz samokształceniu.

Oferujemy

  • Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Miejsce parkingowe,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w intensywnie rozwijającej się firmie outsourcingowej.