Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Magazynier

Rzeszów

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Magazynier
Rzeszów

Opis stanowiska

NA CZYM POLEGA PRACA NA STANOWISKU PRACOWNIK MAGAZYNU RZESZÓW?

  • kompletowanie zamówień dla aptek w całym kraju,
  • praca ze skanerem
  • produkty są zbierane osobnych pojemników, koszów zgodnie z zamówieniem na skanerze

Wymagania

OFERTA PRACY NA STANOWISKU PRACOWNIK MAGAZYNU RZESZÓW SKIEROWANA JEST DO OSÓB:

  • dyspozycyjnych (praca w systemie 2- zmianowym)
  • rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków
  • komunikatywnych, lubiących pracę z ludźmi

Oferujemy

CO OTRZYMASZ NA STANOWISKU PRACOWNIK MAGAZYNU RZESZÓW?

  • pracę w stabilnej i dobrze prosperującej firmie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia
  • umowę zlecenie
  • wynagrodzenie 28,10 zł brutto + premia
  • stały kontakt z koordynatorem