Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Piaseczno
    (05-319)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. logistyki

Piaseczno

, Level Work

Młodszy Specjalista ds. logistyki
Piaseczno

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Realizacja zleceń transportowych i ich monitorowanie.

  • Planowanie i kontrola tras oraz odbiorów.

  • Kontakt z przewoźnikami, poszukiwanie nowych partnerów, optymalizacja kosztów.

  • Obsługa klientów przez telefon i e-mail.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie.

  • Umiejętności analizy i logicznego myślenia.

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w stresujących sytuacjach.

  • Znajomość platformy transportowej TRANS.EU.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

    • Znajomość systemu SPEED.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14/11-19.

  • Szkolenie i pełne wdrożenie.

  • Prywatna opieka medyczna i grupowe ubezpieczenie na życie.

  • System kafeteryjny, zniżki na paliwo, pakiety sportowe.

  • Umowa o pracę na okres próbny, a następnie na czas określony.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV!