Branża

  • Administracja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Śródmieście)
    (31-157)

Praca na stanowisku Samodzielny referent lub Specjalista w dziekanacie Wydziału Malarstwa

Kraków (Kraków-Śródmieście)

, Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Samodzielny referent lub Specjalista w dziekanacie Wydziału Malarstwa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

a)      kompleksowa obsługa studentów w sprawach wynikających z procesu dydaktycznego,

b)      prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów na podstawie obowiązujących przepisów,

c)      obsługa spraw nauczycieli akademickich w zakresie związanym z realizowaną przez nich dydaktyką,

d)      prowadzenie dokumentacji przewodów doktorskich, postępowań habilitacyjnych

i postępowań o nadanie tytułu profesora,

e) zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i informacji oraz współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni

Wymagania

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:

a)      wykształcenie wyższe lub średnie,

b)      dla osób o wykształceniu średnim, co najmniej 4 lata stażu pracy poświadczone świadectwami pracy,

c)      co najmniej roczne doświadczenie w pracy w dziekanacie lub sekretariacie jednostki prowadzącej dydaktykę w szkole wyższej

d)      dobra znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i przepisów wykonawczych, w zakresie dot. spraw studenckich, przepisów ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz przepisów wykonawczych do w/w ustaw,

e)      biegłość w posługiwaniu się programami pakietu MS Office: Excel i Word, umiejętność obsługi urządzeń biurowych

f)       komunikatywna znajomość języka angielskiego,

g)      swoboda komunikacji bezpośredniej i łatwość operowania słowem pisanym,

h)      samodzielność i dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

i)        rzetelność, dokładność, podzielność uwagi,

j)        umiejętność szybkiej adaptacji i budowania pozytywnych relacji w miejscu pracy,

k)        umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.

Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:

a)      preferowane doświadczenie w pracy w dziekanacie lub sekretariacie jednostki podstawowej

w uczelni publicznej, w szczególności artystycznej

b)      znajomość przepisów dotyczących przyznawania studentom pomocy materialnej

c)      szczegółowe kursy i szkolenia z zakresu działania dziekanatu,

d)      umiejętność obsługi programów dziekanatowych,

e)      doświadczenie w pracy w systemie POLON,

f)       gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wymagane dokumenty :

a)      Curriculum Vitae wraz oświadczeniem o wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - t. jedn. Dz. U. z 2014r., poz. 1182,

b)      list motywacyjny,

c)      kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje wymagane do wykonywania pracy na stanowisku, w tym potwierdzających wymagany staż pracy,

d)      inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności.

 Forma i termin składania ofert

a)      Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie jednostki (w budynku głównym ASP w Krakowie przy pl. Matejki 13) na Dzienniku Podawczym lub w Dziale Spraw Pracowniczych (pok. 108) osobiście lub za pośrednictwem poczty albo na adres email: praca@asp.krakow.pl do dnia 24.03.2015. z dopiskiem: "Nabór na stanowisko specjalisty w dziekanacie Wydziału Malarstwa"

Oferujemy

Oferujemy umowę  o pracę w najstarszej polskiej uczelni artystycznej, w kontakcie z ludźmi nauki i sztuki oraz młodymi jej adeptami.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi do dalszego etapu postępowania rekrutacyjnego kandydatami.

Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie zastrzega sobie prawo do niewyłonienia kandydata do zatrudnienia.