Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Leszno
    (05-084)

Praca na stanowisku Zatrudnimy manicurzystki do punktu Manicure Express

Leszno

, Manicure Express

Zatrudnimy manicurzystki do punktu Manicure Express
Leszno

Opis stanowiska

W związku z otwarciem nowego punktu sieci Manicure Express w Galerii Leszno zatrudnimy osoby z doświadczeniem do pracy w charakterze Manicurzystki.

Zapewniamy stabilną pracę w miłym zespole.

Wymagania

-doświadczenie w wykonywaniu manicure
-dbanie o powierzone mienie
-utrzymanie czystości na stanowisku pracy
-dyspozycyjność, komunikatywność
-wysoka kultura osobista

Oferujemy

-pracę na wysokiej klasy produktach i niezbędne szkolenia na produktach marki OPI
-pracę w miłej atmosferze w renomowanej sieci Manicure Express
-elastyczny czas pracy
-wynagrodzenie stałe plus prowizyjne w zależności od zaangażowania
-możliwość różnych form zatrudnienia