Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Nowy Dwór Mazowiecki
    (05-100)

Praca na stanowisku Operator wózka widłowego

Nowy Dwór Mazowiecki

, Level Work

Operator wózka widłowego

Opis stanowiska

  • obsługa magazynu wysokiego składowania z wykorzystaniem wózków widłowych

  • praca ze skanerem

  • bieżące kontrola stanu magazynu

Wymagania

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy

  • chęć do pracy w systemie zmianowym (8 lub 12h)

  • doświadczenie w pracy na magazynie/obsługa skanera (mile widziane)

Oferujemy

  • umowa o pracę

  • miesięczna premia zależna od osiąganych wyników

  • możliwości rozwoju i awansu

  • szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonych Specjalistów

  • bardzo dobra atmosfera pracy, koleżeńskie relacje

  • transport do pracy z wybranych miejscowości (Płońsk, Nasielsk i inne)

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, karty sportowej i prywatnej opieki medycznej dla pracownika i członków jego rodziny