Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Kierownik ds. Projektów (fundusze unijne i dotacje)

Katowice

, SMART-HR
71 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierownik ds. Projektów (fundusze unijne i dotacje)
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – lidera w branży edukacyjnej,
w związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Projektów
(fundusze unijne i dotacje)

Miejsce pracy: okolice Katowic, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksową koordynację i zarządzanie projektami dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych (m.in. programy: FERS i FST),
  • Zarządzanie zespołem projektowym (około 15 osób), w tym delegowanie zdań,
  • Monitorowanie realizacji projektów, proponowanie działań naprawczych i optymalizujących proces,
  • Nadzór nad dokumentacją projektową, w tym raportowanie i przygotowywanie sprawozdań z bieżących działań projektowych,
  • Stałą współpracę z interesariuszami: instytucjami finansującymi projekt, partnerami i podwykonawcami,
  • Udział w wyborze firm podwykonawczych,
  • Działania kontrolne i audyt realizacji prac,
  • Ścisłą współpracę z innymi działami uczelni.

Wymagania

  • Minimum 4-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, tj. w zakresie zarządzania i realizacji projektów dofinansowywanych z funduszy unijnych,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów dotyczących prowadzenia i finansowania projektów unijnych,
  • Umiejętności zarządzania zespołem, planowania i delegowania zadań oraz współpracy z partnerami projektu,
  • Wysokich umiejętności analitycznych i wyciągania wniosków,
  • Skrupulatności i umiejętności rzetelnego przygotowania dokumentacji,
  • Doskonałej komunikacji i współpracy z innymi,
  • Umiejętności terminowej realizacji zadań, zgodnie z harmonogramami realizowanych projektów.

Oferujemy

  • Pracę w organizacji dla której człowiek i współpraca są kluczem do sukcesu,
  • Przyjazny onboarding i wsparcie przełożonych na start, w tym Dyrektora Działu Projektowego,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – w zależności od indywidualnych potrzeb kandydata,
  • Pracę stacjonarną w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Realne możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji w oparciu o szkolenia zewnętrzne i edukację,
  • Nowoczesne narzędzia i przyjazne środowisko pracy,
  • Różnorodne dodatki pracownicze i bogaty pakiet dofinansowania m.in.: nauki i posiłków, ubezpieczenia na życie i opieki medycznej.