Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Przemyśl
    (37-700)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Promocji i Marketingu

Przemyśl

, Firma z branży edukacyjnej

Specjalista ds. Promocji i Marketingu
Przemyśl

Opis stanowiska

Firma z branży edukacyjnej poszukuje osób z charyzmą, pomysłami i otwartym umysłem.

Jeśli nie boisz się wyzwań, radzisz sobie z wielozadaniowością, podążasz za szybkim tempem zmian, jesteś kreatywnym człowiekiem z pasją APLIKUJ na stanowisko SPECJALISTA DS. PROMOCJI I MARKETINGU.

Wymagania

Jedynym wymaganiem, jakie kandydat na to stanowisko musi spełniać jest posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

U nas liczą się chęci i pracowitość. Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną, możliwością rozwoju zawodowego oraz stabilnym zatrudnieniem.