Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Doradca ds. opieki medycznej

Lublin

, S7 Medical Company

Doradca ds. opieki medycznej
Lublin

Opis stanowiska

Oferta Pracy Firma S7 Medical Company

Poszukujemy osób na stanowisko Doradca ds. opieki medycznej

- podpisywanie umów oraz pełnomocnictwa z klientami
- kompletowanie dokumentacji
Po zdobyciu doświadczenia zostań managerem i zbuduj swój własny zespół!

Wymagania

- wykształcenie min. Średnie
- Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
- Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
- Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
- Wysoka kultura osobista,
- mile widziane osoby po 23 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży

Oferujemy

-Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
-Nienormowany czas pracy
-Rozwój kariery w międzynarodowej firmie w Polsce i innych krajach
-Naukę nowego zawodu (szkolimy od podstaw!)
-Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firm
-Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
-Pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług medycznych
-Program wsparcia skutecznych przedstawicieli:

a)program samochodów służbowych
b)specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych – cyklicznych podnoszących kwalifikacje)
c)bogaty system motywacyjny
d)wyjazdy zagraniczne
e)premie
f)nagrody