Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Sulejówek
    (05-070)

Praca na stanowisku Kreatywny grafik komputerowy

Sulejówek

, Produkcja etui

Kreatywny grafik komputerowy
Sulejówek

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się firma w Sulejówku zatrudni
KREATYWNEGO GRAFIKA KOMPUTEROWEGO
(praca dotyczy zatrudnienia na pełny etat)

Wymagania

• Biegła obsługa programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Corel Draw),
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Opracowywanie projektów graficznych i przygotowywanie ich do druku oraz mailingu,
• Wiedza w zakresie marketingu internetowego i rynku reklamowego,
• Umiejętność tworzenia stron www,
• Znajomość języka angielskiego ,
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
• Przygotowywanie i obróbka graficzna zdjęć,
• Kreacja i opracowanie reklam prasowych i banerów internetowych,
• Sprawna współpraca w zespole, komunikatywność,
• Pasja do projektowania, myślenia kreatywnego oraz poczucie estetyki,
• Samodzielność, terminowość w działaniu i organizowaniu pracy oraz determinacja w osiąganiu celów,
• Zaangażowanie w powierzone projekty, duża kreatywność, innowacyjność i entuzjazm.

Oferujemy

• pracę stacjonarną w naszym biurze,
• umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie,
• atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
• niezbędne narzędzia do pracy i odpowiednie oprogramowanie,
• praca w kreatywnym zespole,
• jasny i czytelny system pracy