Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY – GUMA I PLASTIK -

Katowice

, Modulo Group

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY – GUMA I PLASTIK -
Katowice

Opis stanowiska

Modulo Group jest międzynarodową firmą konsultingową, o szerokim spektrum specjalizacji, koncentrującą się m. in. na szkoleniach dla kadry menedżerskiej, projektach z zakresu executive search i zarządzania przedsiębiorstwami. W Polsce jesteśmy obecni poprzez oddział w Krakowie. Projekty rekrutacji realizujemy na terenie całej Polski. Osoby zainteresowane nowymi możliwościami rozwoju zawodowego zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Modulo Polska i zakładki Rekrutacje w realizacji. Zapraszamy do udziału w projekcie.

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta artykułów gumowych dla branży AGD i automotive, w celu rozwoju polskiej siedziby poszukujemy:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY – GUMA I PLASTIK - KATOWICE

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie relacji z obecnymi klientami firmy poprzez kontakty mailowe, telefoniczne oraz okresowe wizyty
• Rozpoznanie z aktualnej bazy klientów, firm potencjalnie zainteresowanych ofertą firmy - kontakt z nimi i pozyskanie zamówień,
• Bazując na obecnej bazie klientów sieci, zwiększenie penetracji w podległym obszarze. Równolegle praca własna w zakresie budowy bazy nowych klientów
• Pozyskanie nowych dużych klientów ,
• Obsługa i wsparcie dla pozyskanych zamówień
• Analiza oraz rozwój rynku i produktu
• Realizacja strategii efektywnego wejścia w rynek artykułów przemysłowych
• Analiza produktów nowych producentów i nawiązanie z nimi kontaktów w zależności od potrzeb rynku,
 stałe relacje z biurami w procesach dotyczących wprowadzenia produktów w życie: Dział techniczny, Dział ds. jakości, Dział zakupów

Wymagania

• Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale technicznym lub handlowym w firmie z branży produkcyjnej, dystrybucyjnej,
• Mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych
• Znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność do częstych wyjazdów na terenie całej Polski
• Mile widziane rozwinięte kontakty biznesowe,
• Rozwinięte umiejętności oraz znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami

Oferujemy

• Wynagrodzenie Zasadnicze + premia od wyników sprzedaży,
• Laptop, komórka, samochód (zależy od indywidualnie przypasowanej roli kandydata),

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”