Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kalwaria Zebrzydowska
    (34-130)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji ze znajomością programów

Kalwaria Zebrzydowska

, Rusin Glass

Pracownik produkcji ze znajomością programów

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnej osoby do pracy!

Wymagania

- podstawowa znajomość programów: AutoCad, Corel, Photoshop;
- umiejętność szybkiego opanowania nowych programów;
- gust graficzny;
- łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy;
- chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz poszerzania swoich kwalifikacji;
- elastyczność;
- punktualność.

Oferujemy

Istnieje możliwość szybkiego awansu!

Praca w siedzibie firmy w Brodach k. Kalwarii Zebrzydowskiej - preferowane osoby z okolicy.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę wysyłać za pośrednictwem portalu.