Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Usti nad Orlici
    (Republika Czeska)

Praca na stanowisku Operatorzy maszyn CNC

Cała Polska

, LINK CONSULTING

Opis działalności firmy

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne - skuteczni i konkurencyjni od 1999r.

Operatorzy maszyn CNC
Cała Polska

Opis stanowiska

Nasz Klient, renomowana firma produkcyjna o stabilnej pozycji na rynku, zatrudni od zaraz wykwalifikowanych pracowników do centrów obróbczych.

Lokalizacja: okolice Hradec Kralove, Czechy

Wymagania

•    min. 2-letnie doświadczenie na frezarkach CNC (preferowane doświadczenie na maszynach typu Mazak),
•    umiejętność wywołania istniejącego programu z panelu maszyny i wprowadzenia korekt,
•    bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
•    umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
•    umiejętność pisania programów w edytorze ISO na podstawie rysunku technicznego będzie atutem.

Oferujemy

Zapewniamy niezbędne przeszkolenie, załatwienie formalności i zakwaterowanie (500m od zakładu pracy).

PRACA OD ZARAZ!
Spełniasz wymagania? Jesteś zainteresowany?

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).