Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Konsultanci poszukiwani od zaraz

Kraków

, Jobs Plus

Konsultanci poszukiwani od zaraz
Kraków

Opis stanowiska

Szybko poprawimy Twój budżet i dostosujemy się do Twojego rytmu – taka sytuacja!
Jesteśmy agencją HR i od 10 lat znajdujemy fajną pracę naszym Kandydatkom i Kandydatom. Przedstawiamy Wam naszego klienta z branży outsourcingu. Lubimy dla nich pracować, bo to call center inne niż wszystkie. Jak tu jest?

Proponujemy: elastyczne godziny, świetny zespół, ciekawe projekty i dużą swobodę w ich realizacji. Naszym zadaniem jest stworzyć dla Ciebie dobre, przyjazne miejsce. Po prostu.

TWOJE ZADANIA:

• telefoniczny kontakt z klientem
• prezentowanie produktów i usług
• reprezentowanie firmy wobec klientów
• obsługa systemu teleinformatycznego

Wymagania

To praca dla pozytywnych ludzi, którzy cenią relacje z innymi i potrafią wywiązywać się ze swoich zadań. Zaangażuj się, a odwdzięczymy się z nawiązką.

Oferujemy

W PAKIECIE OTRZYMUJESZ:

• atrakcyjne wynagrodzenie z premiami i nagrodami rzeczowymi
• doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientem
• dobre referencje od firmy o uznanej marce
• wiedzę o tym, jak się komunikować i negocjować
• dostęp do bezpłatnych szkoleń
• stałą opiekę szefa projektu
• konsultacje i wsparcie zespołu
• bezpłatny karnet na siłownię
• liczne konkursy i dodatkowe nagrody