Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kłodzko
    (57-300)

Praca na stanowisku Doradca Klienta - Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Polanica Zdrój

Kłodzko

, EVEREST FINANSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Doradca Klienta - Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Polanica Zdrój
Kłodzko

Opis stanowiska

ZADANIA:
• udzielanie pożyczek w domu Klienta,
• ustalanie planu spłat,
• raportowanie realizacji zadań,
• utrzymanie stałych kontaktów z Klientami,

Wymagania

• komunikatywność,
• zdolność nawiązywania kontaktów,
• wysoka kultura pracy,
• zaangażowanie,
• motywacja do pracy,
• mile widziane doświadczenie w branży,

Oferujemy

INFORMACJE DODATKOWE:
• ofertę kierujemy głównie do osób powyżej 30 roku życia z doświadczeniem,
• mile widziany własny samochód.
Zapewniamy dodatkową pracę w ciekawym, dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 poz. 883)".