Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Instruktor narciarstwa

Gdańsk

, Paul Ski

Instruktor narciarstwa
Gdańsk

Opis stanowiska

Licencjonowana Szkoła Narciarstwa i Snowboardu Paul Ski prowadzi szkolenia indywidualne i grupowe oraz kursy narciarskie dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdują się też Narciarskie Przedszkole MiŚKI (dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami) oraz Klub Sportowy HaSKI (dla tych dzieci, które już potrafią samodzielnie jeździć i chcą rozwijać swoje umiejętności). Działamy na dwóch stokach naturalnych w Przywidzu i Paczoskowie oraz jednym krytym stoku sztucznym w Gdańsku (otwarty w 2015 r.). Organizujemy również wyjazdy narciarskie i snowboardowe w góry polskie i Alpy.

Obowiązki:

- prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych zarówno z dziećmi jak i dorosłymi na stokach pomorskich oraz podczas wyjazdów

Wymagania

- uprawnienia PZN, SITN, MENIS;
- dobry kontakt z klientem;
- uczciwość;
- umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy

- dużą ilość pracy na stokach pomorskich oraz na wyjazdach
- tańszy nocleg przy stoku
- zniżkę na obiad na stoku
- miłą atomosferę
- możliwość poszerzania swoich uprawnień i umiejętności
- możliwość pracy na całorocznym, sztucznym stoku narciarskim w Gdańsku