Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Stawiamy na rozwój - biuro w Gdyni

Gdynia

, Sukces/Rozwój/Szkolenia/Motywacja

Stawiamy na rozwój - biuro w Gdyni
Gdynia

Opis stanowiska

Sukces naszej firmy - to nie tylko zadowolenie naszego klienta, to przede wszystkim ludzie, którzy dążą do tego każdego dnia. Podstawową polityką naszej firmy są zaangażowani i kompetentni ludzie, rozwijający się wraz z firmą. Poszanowanie litery prawa, siebie nawzajem oraz etyka – to nasz priorytet.

Atmosfera w pracy.

To niewątpliwie jedna z najważniejszych rzeczy, dlatego dbamy o nią z dużym zaangażowaniem.
Staramy się niwelować dystans między „szefem” a „współpracownikiem”, tak aby każdy bez wahania mógł liczyć na wsparcie w nawet najmniej nieoczekiwanej sytuacji. Poza tym uważamy, że szczerość i otwartość to podstawa komunikacji.

Bogaty pakiet szkoleń.

Podstawowych i rozszerzonych, dla osób bez doświadczenia, jak i tych którzy chcą pogłębić dotychczasową wiedzę z zakresu szeroko rozumianego marketingu/obsługi klienta. Podnoszenie kwalifikacji stanowi istotny element prężnie rozwijającej się firmy. Polityka szkoleniowa to, także gwarancja dla naszego klienta i zapewnienie mu obsługi na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia.

Jesteśmy firmą, która widzi korzyści płynące z inwestowania we współpracowników.
Wykraczamy poza tradycyjne metody prowadzenia biznesu.
Zawsze osiągamy zamierzone cele.
Oferujemy nieograniczone możliwości budowania pozytywnego wizerunku naszego klienta, wzmacniamy przestrzeń PR-ową oraz brandingową.

Sukcesywnie zwiększamy zasięg naszej oferty.
Kultura oraz etyka pracy to nasz znak firmowy.

Wymagania

Kluczowe kompetencje, które docenimy u naszych ludzi.

- Nastawienie na jakość

- Orientacja na klienta

- Praca zespołowa

- Gotowość do podejmowania zmian

- Szczerość w komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

- Podnoszenie kwalifikacji

Oferujemy

Zasięg naszej działalności.

Obsługa klienta indywidulanego/biznesowego, budowanie przyjaznego wizerunku naszego klienta, rekrutacja, szkolenia, realizowanie strategii marketingowej firmy, aktywny udział w zarządzaniu bieżącymi projektami.