Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pakowanie i kompletowanie zamówień

Zielona Góra

, Interkadra

Pakowanie i kompletowanie zamówień

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Pakowanie i kompletowanie zamówień internetowych
(Miejsce pracy: market przy ul. Energetyków w Zielonej Górze)

Obowiązki:

Przygotowanie i kompletowanie zamówień do wysyłki,
Pakowanie produktów

Wymagania

Aktualna książeczka sanepidu,
Dyspozycyjność oraz chęć do pracy,
Odpowiedzialność i zaangażowanie,
Gotowości do pracy fizycznej,
Mile widziani studenci

Oferujemy

Zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra na podstawie umowy cywilno-prawnej,
Stałe godziny pracy,
Pracę od poniedziałku do piątku i/lub w weekendy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”