Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy.Sprzedaż elementów elektronicznych

Gdańsk

, Jobhouse

Doradca Techniczno-Handlowy.Sprzedaż elementów elektronicznych
Gdańsk

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE ( Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów - zagranicznego dystrybutora komponentów elektronicznych - poszukuje do pierwszego biura w Polsce osób do pracy na stanowisku:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki :
• Aktywne wyszukiwanie nowych klientów
• Współpraca z działem zaopatrzenia - przygotowanie ofert cenowych, wsparcie techniczne w optymalizacji zamówień oraz możliwym zastosowaniu zamienników
• Opracowanie działań promocyjnych podnoszących efektywność sprzedaży
• Budowanie i utrzymanie relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami
• Współuczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów, lub rekomendacja elementów zamiennych

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży B2B
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację zadań
• Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne oraz znajomość innych języków obcych
• Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office
• Kreatywność, komunikatywność i dynamika oraz chęć dążenia do samorozwoju
• Systematyczność oraz umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe i prowizyjne)
• Uczestnictwo i zaangażowanie w ciekawych projektach polskich i zagranicznych producentów
• Duże możliwości rozwoju zawodowego, awansu, oraz organizacji własnej pracy
• Pracę w międzynarodowej firmie