Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku PŁATNY STAŻ NA STANOWISKU KOORDYNATORA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Bydgoszcz

, ANGEL CARE 24

PŁATNY STAŻ NA STANOWISKU KOORDYNATORA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Bydgoszcz

Opis stanowiska

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu do biura w Bydgoszczy kandydata na stanowisko:

STAŻYSTĘ na stanowisko KOORDYNATOR DS. OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO
(z językiem niemieckim)
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Po udanym stażu gwarantujemy pracę w naszej firmie.

Zakres obowiązków:
• pomoc w bieżącej współpracy z partnerami biznesowymi w Niemczech
• stały kontakt z klientami w Niemczech
• pomoc w budowie długotrwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
• udział w przygotowywaniu i przedstawianiu ofert
• pomoc w kompleksowej obsłudze kontraktów zgodnie ze standardami firmy
• pomoc w organizacji i koordynacji wyjazdu oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą
• sporządzanie raportów

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
• praktyczna znajomość pakietu MS Office
• komunikatywność, otwartość, elastyczność w działaniu, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętność efektywnego działania pod presją czasu
• dyspozycyjność

Oferujemy

• umowę o staż oraz gwarancja zatrudnienia po odbyciu stażu
• bardzo duże możliwości rozwoju, realizacji oraz awansu zawodowego
• wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
• pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i miłą atmosferę
• realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój organizacji
• cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”