Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Asystent w dziele rekrutacji

Kraków

, AP UNIAPOL

Asystent w dziele rekrutacji
Kraków

Opis stanowiska

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych praktykami.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

 Pragniesz uzupełnić zdobytą w trakcie studiów wiedzę o praktyczne umiejętności?
 Chcesz realizować z nami swoje pasje i zainteresowania?
 Jesteś osobą otwartą i pozytywną, która lubi pracę w miłej atmosferze w młodym zespole?
 Rozpocznij swoją karierę zawodową! Dołącz do nas!

Nasi Praktykanci otrzymują możliwość realizacji wielu ciekawych zadań:
• Kreatywne pozyskiwanie nowych pracowników,
• Redagowanie i umieszczanie ogłoszeń o pracy w mediach,
• Wstępne wywiady telefoniczne z potencjalnymi kandydatami,
• Uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych,
• Bieżące wsparcie specjalistów ds. rekrutacji.

Wymagania

• Student studiów zaocznych lub absolwent (Preferowane kierunki: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia, Socjologia i pokrewne),
• Gotowość do podjęcia współpracy naszą firmą na okres 3 miesięcy,
• Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (min 6h dziennie),
• Znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• Możliwość poznania specyfiki branży,
• Zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy,
• Realizację własnych pomysłów,
• Pracę w przyjaznym zespole oraz pomoc doświadczonych konsultantów,
• Referencje po ukończeniu praktyk.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".