Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku GASTRONOMIA (wymagane orzeczenie o niepełnospr. w st. zn.)

Warszawa

, Galeria Apteka Sztuki ZAZ Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

GASTRONOMIA (wymagane orzeczenie o niepełnospr. w st. zn.)
Warszawa

Opis stanowiska

Zakład Aktywności Zawodowej Galeria „Apteka Sztuki” Stowarzyszenia OTWARTE DRZWI ogłasza nabór osób, które chciałyby u Nas i z Nami wykorzystać swoje zdolności, kwalifikacje i doświadczenie, dzielić się wiedzą, a przede wszystkim podnosić swoje kompetencje zawodowe i społeczne. Poszukujemy pracowników, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym do pracy w punkcie gastronomicznym.
Wymagania niezbędne:
- posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu znacznym
- posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej (lub gotowość do jej wyrobienia)

Wymagania

Od pracownika oczekujemy:

- doświadczenia w zawodzie
- pasji do gotowania
- samodzielności i zaangażowania
- bardzo dobrej organizacji pracy własnej
- dyspozycyjności
- kreatywności
- braku uzależnień
- gotowości do pracy (również w weekendy)
- Zaangażowania oraz chęci rozwoju zawodowego.
- Odpowiedzialności, aktywności i pogodnego usposobienia.
- Wysokiej kultury osobistej.

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego.

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Etapem pierwszym będzie ocena formalna i merytoryczna przesłanych dokumentów. Do etapu drugiego (rozmowy kwalifikacyjnej) zaprosimy wybranych w etapie pierwszym kandydatów/ki. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami/kami.

Oferujemy
• Uczestniczenie w procesie rehabilitacji zawodowej i społecznej.
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
• Ciekawą pracę w zaangażowanym zespole.
• Pracę na 0,55 etatu bądź 0,8 etatu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne, opatrzone klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, należy przesłać do Galerii „Apteka Sztuki” ZAZ Stowarzyszenia OTWARTE DRZWI.

Zakład Aktywności Zawodowej Galeria „Apteka Sztuki” działa zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 lipca 2012 r. w sprawie zakładów aktywności zawodowej oraz Ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.