Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta i marketingu internetowego

Gdynia

, Personia

Specjalista ds. obsługi klienta i marketingu internetowego
Gdynia

Opis stanowiska

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi klienta i projektów marketingu internetowego - Staż
Miejsce pracy: Gdynia/ zdalnie
Nr ref.: 54/2015

Obowiązki:
Pomoc przy realizacji projektów marketingu internetowego
Obsługa klientów firmy (głównie mailowa, ewentualnie telefoniczna)
Pomoc w zakresie prac programistycznych

Wymagania

Zainteresowanie tematyką marketingu internetowego
Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
Mile widziane podstawy programowania
Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

Możliwość pracy zdalnej/stacjonarnej w elastycznych godzinach pracy
Staż bezpłatny o długości 250 – 300h
Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego
Możliwość zatrudnienia i pozostania w firmie na stałe