Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Kraków

, Euco S.A.

Przedstawiciel handlowy
Kraków

Opis stanowiska

Spółka Akcyjna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, będąca certyfikowanym liderem rynku odszkodowań, poszukuje przedstawicieli z terenu całego kraju do pozyskiwania i obsługi klientów w zakresie szkód osobowych i rzeczowych.

Wymagania

- wysoka kultura osobista,
- kreatywność i zaangażowanie,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Zapewniamy
- atrakcyjne warunki finansowe, w tym wysokie prowizje,
- cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
- otwartą ścieżkę kariery,
- szkolenia podstawowe i specjalistyczne,
- pomoc menadżera prowadzącego,
- nagrody i wycieczki zagraniczne dla wyróżniających się.