Branża

  • Transport / spedycja

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Szczecin
    (70-535)

Praca na stanowisku Dysponent/-ka transportu

Dysponent/-ka transportu
Cała Polska

Opis stanowiska

·Efektywne dysponowanie samochodami

·Monitoring i kontrola realizacji zadań przewozowych

·Dbałość o terminowość i jakość dostaw

·Planowanie i koordynacja pracy kierowców, kontrola czasu pracy i jazdy

·Dbałość o o rozliczenie zrealizowanych zleceń i dokumentacji przewozowej

Wymagania

·Wykształcenie kierunkowe

·Bardzo dobrą znajomość MS Office

·Znajomość języka niemieckiego bądź języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·Doświadczenie zawodowe w branży transportowej min. 2 lata

·Bardzo dobra znajomość przepisów czasu pracy i jazdy kierowcy oraz konwencji CMR

·Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Stabilną pracę połączoną z ambitnymi wyzwaniami
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin