Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Elektryk / Automatyk Utrzymania Ruchu

Żory

, Talent Partners

Opis działalności firmy

Talent Partners - Doradztwo Personalne.

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacjami na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
Prowadzimy poszukiwania doświadczonych inżynierów, specjalistów i managerów dla renomowanych firm o ugruntowanej pozycji na rynku.
Potrafimy skutecznie wyszukać najlepszych pracowników, którym nasi klienci dają dalsze możliwości rozwoju.

Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy – szczegóły: www.talentpartners.pl

Elektryk / Automatyk Utrzymania Ruchu
Żory

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK / AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU (Nr ref. EAUR/170/15)

Miejsce pracy: Żory

Najważniejsze obowiązki:

  • utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w ruchu,
  • naprawa elementów automatyki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki,
  • diagnozowanie, modyfikowanie i programowanie sterowników PLC,
  • wykonywanie napraw elektromechanicznych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów i remontów parku maszynowego.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane kierunki: elektryka, automatyka i pokrewne,
  • min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki, elektroniki przemysłowej, mechaniki i budowy maszyn, pneumatyki, hydrauliki i automatyki,
  • umiejętność programowania sterowników Siemens S7,
  • umiejętność naprawy układów automatyki,
  • uprawnienia SEP,
  • umiejętność czytania i sporządzania schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • udział w rozwoju nowej, prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • możliwości rozwoju własnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia.