Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Pracownik działu personalnego

Opis działalności firmy

Grupa Personnel International działa na rynku pracy od 2001 roku, specjalizując się w profesjonalnych rozwiązaniach HR, rekrutacji i selekcji oraz transgranicznym przepływie pracowników i usług. Od 2004 roku pracujemy przekraczając granice, przekazując pracowników do Niemiec, Szwajcarii i Francji. Wraz z dynamicznym rozwojem Grupy nasze działania rekrutacyjne objęły państwa Europy Wschodniej- powstały biura na Ukrainie, Białorusi, w Rumuni i Bułgarii. Na początku 2013 roku zdecydowaliśmy się wejść z naszą ofertą na rynek holenderski. Dzięki rozwiniętej, międzynarodowej współpracy obecnie zatrudniamy ponad 300 pracowników kontraktowych.

Pracownik działu personalnego
Cała Polska

Opis stanowiska

  • sporządzanie dokumentów kadrowych,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • wydawanie zaświadczeń i innych dokumentów pracowniczych,
  • doonywanie zgłoszeń do ZUS-u w programie Płatnik,
  • kontakt telefoniczny z niemieckimi instytucjami w celu zdobycia informacji dotyczących niemieckich przepisów

Wymagania

  • zaawansowana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, werfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • zainteresowania w kierunku HR oraz chęć zdobycia praktycznej wiedzy w tym zakresie,
  • mile widziane, ale nie wymagane doświadczenie w pracy na pododbnym stanowisku!
  • mile widzie wykształcenie kierunkowe,

Oferujemy

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • stały kontakt z językiem niemieckim