Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pakowacz/pakowaczka zakupów świątecznych

Konin

, Interkadra

Pakowacz/pakowaczka zakupów świątecznych
Konin

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pakowacza/pakowaczki zakupów świątecznych

Opis stanowiska pracy:
• Obsługa klienta i pomoc w pakowaniu zakupów świątecznych,
• Praca w dniach 11 - 13 grudnia oraz 18 – 23 grudnia 2015 roku,
• Współpraca z pozostałymi pracownikami oraz działami,
• Dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania

Jeśli:
• Posiadasz aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne,
Cechuje Cię:
• pozytywne nastawienie do klienta, pracy i współpracowników,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Dobry stan zdrowia

Nie czekaj, APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,
• Pracę w oparciu o umowę cywilno-prawną,
• Możliwość nawiązanie długofalowej współpracy,
• Elastyczny czas pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)