Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Osoba ds. Obsługi kancelaryjnej Biura Ochrony

Warszawa

, CapitalWork

Osoba ds. Obsługi kancelaryjnej Biura Ochrony
Warszawa

Opis stanowiska

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: Osoba ds. Obsługi kancelaryjnej Biura Ochrony.
Miejsce pracy: Warszawa - Modlin.

Zakres obowiązków:
• m.in. archiwizacja dokumentów Biura ds. Ochrony,
• ewidencja, opracowywanie i archiwizacja notatek służbowych,
• obsługa systemu Alarms24 i prowadzenie statystyki zdarzeń,
• bieżąca współpraca z Biurem Spraw Pracowniczych w zakresie prowadzenia ewidencji i rozliczania czasu pracy pracowników,
• prowadzenie biura przepustek,
• rozliczanie kart pojazdów służbowych oraz faktur dotyczących realizowanych zakupów

Wymagania

aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe
bardzo dobra obsługa komputera, MS Office i urządzeń biurowych
prawo jazdy kat. B
możliwa praca zmianowa
nastawienie na realizację celów,
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
terminowe wypłaty wynagrodzeń
miłą i przyjazną atmosferę w pracy

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".
Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.