Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik produkcji - student zaoczny

Poznań

, Ks Service Agencja Zatrudnienia

Pracownik produkcji - student zaoczny
Poznań

Opis stanowiska

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży produkcyjnej, specjalizującej się w świadczeniu usług z zakresu malowania proszkowego wszelkiego rodzaju wkrętów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: PPSZ/POZ/092015

Obowiązki:
• dbanie o estetykę i wygląd wyprodukowanego towaru
• weryfikacja jakości produktu
• proste prace produkcyjne

Wymagania

• status osoby uczącej się zaocznie
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• dokładność i sumienność

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę od zaraz
• grafik dostosowany do potrzeb osób uczących się zaocznie - praca w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00) od poniedziałku do piątku
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o międzynarodowej renomie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”