Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku kierownik administracyjno-biurowy

Płock

, ConsTechnik

kierownik administracyjno-biurowy
Płock

Opis stanowiska

ZADANIA:
Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura;
Zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów;
Prowadzenie bazy danych;
Zaopatrzenie i ewidencja magazynu;
Inne prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

Wiek: min 30 lat
Wykształcenie wyższe mile widziane;
Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
Dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office;
Znajomość prowadzenia baz danych i programów magazynowych;
Dobra znajomość języka angielskiego;
Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.
Znajomość obsługi urządzeń biurowych;
Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, aktywność i samodzielność w pracy;
Wysokie poziom komunikatywności, elastyczności i wielozadaniowości w działaniu;
Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań;
Umiejętność zarządzania czasem i działania pod presją czasu.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego;
Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
Pracę w nowoczesnym zespole;
Odpowiedzialne zadania;
niezbędny sprzęt do wykonywanej pracy tj. laptop oraz telefon służbowy;
samochód służbowy.