Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Swarzędz
    (62-017)

Praca na stanowisku KONFEKCJONER TOWARU (MAGAZYNIER)

Swarzędz

, M serwis APT

KONFEKCJONER TOWARU (MAGAZYNIER)
Swarzędz

Opis stanowiska

M-Serwis APT, dla swojego Klienta- firmy o stabilnej pozycji na polskim rynku produkcyjnym, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Swarzędz

Wymagania

- Doświadczenie w pracy magazynowej lub produkcyjnej
- Sprawność fizyczna
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową
- Pracę w systemie 3- zmianowym
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na polskim rynku
- Pewne i terminowe wypłacanie świadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, w treści wpisując "Magazyn- Swarzędz" .

M-Serwis istnieje na rynku usług personalnych od 2001 roku. Działalność w zakresie świadczenia usług pracy tymczasowej i doradztwa personalnego firma rozpoczęła z chwilą otrzymania stosownego certyfikatu Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej (nr 49)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).