Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-028)

Praca na stanowisku Promotor międzynarodowej marki

Warszawa (Śródmieście)

, IDMS

Promotor międzynarodowej marki

Opis stanowiska

JEŚLI SZUKASZ AMBITNEJ ŚCIEŻKI ROZWOJU ZAWODOWEGO, DOŁĄCZ DO NAS I ZACZNIJ KARIERĘ W RENOMOWANEJ FIRMIE MARKETINGOWEJ, SKORZYSTAJ Z NASZEJ KILKULETNIEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA I DOŁĄCZ DO NAS!
DLACZEGO AKURAT MY?
Jako nieliczni na ryku od kilku lat intensywnie się rozwijamy gwarantując możliwości ludziom, którzy dołączyli do naszej Firmy.
Dodatkowo każdy w naszym młodym i ambitnym zespole, łączy pracę z pasją!
Dla nas marketing nie jest nudnym obowiązkiem a spełnieniem zawodowym i wyzwaniem!

Jeśli nie chcesz stać w miejscu podejmij wyzwanie w naszej Firmie!
Obecnie poszukujemy 5 osób do zespołu marketingowego.

Do zadań naszych kandydatów będzie należało nawiązywanie relacji z Klientami, pozyskiwanie Klientów, oraz realizacja strategii marketingowej Firmy.

Wymagania

Poszukujemy osób:
- zainteresowanych długotrwałą współpracą
- interesujących się branżą marketingu
- zaangażowanych i wytrwałych w dążeniu do celu
- ceniących dobrą atmosferę i poczucie humoru
- posiadających wysokie zdolności interpersonalne
- odnajdujących się w pracy zespołowej

Oferujemy

Oferujemy:
- indywidualnie dostosowane szkolenia wewnętrzne (szkolenia wdrażające od podstaw)
UWAGA: Ze względu na nasze możliwości szkoleniowe nie wymagamy doświadczenia w branży marketingu.
- dwa marketingowe programy rozwojowe
- atrakcyjne wynagrodzenie
- system motywacyjnych bonusów, wyjazdów
- możliwość wyjazdów szkoleniowych do innych lokalizacji w Polsce
- możliwość rozwoju w strukturach Firmy
- doświadczenie w międzynarodowym środowisku połączone z możliwością szkoleń zagranicznych