Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Płatne praktyki w dziale baz danych i marketingu

Warszawa

, HUSSAR Gruppa S.A.

Płatne praktyki w dziale baz danych i marketingu
Warszawa

Opis stanowiska

ussar Gruppa S.A. poszukuje osoby w charakterze:

Praktykanta/stażysty z wynagrodzeniem miesięcznym w dziale targetowania/baz danych i marketingu wysyłkowego
Miejsce odbycia praktyk: Warszawa Ursynów

Będziesz odpowiedzialny za:
Wsparcie działu wywiadu/targetowania
Wsparcie działu marketingu wysyłkowego

Wymagania

Zacznij z Nami karierę już dziś!
DLA NAJLEPSZYCH ZATRUDNIENIE JUŻ PO MIESIĄCU.
W okresie praktyk otrzymujesz wynagrodzenie za pełną dyspozycyjność – 300 zł.
Praca z nami to niesamowita okazja do zdobycia cennego pierwszego doświadczenia,
które w przyszłości może stać się przepustką do stałej współpracy.
Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, a dodatkowo jesteś pracowity i otwarty na naukę
– dołącz do nas!

Oferujemy

Współpracując z nami zyskasz:
- cenne doświadczenie zawodowe w dynamicznie rozwijających się spółkach
- miłą i partnerską atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów