Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW PRODUKCYJNYCH Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Dąbrowa Górnicza

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW PRODUKCYJNYCH Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Zakupów:

  • Realizacja polityki zakupowej,
  • Zapewnienie realizacji zakupów zgodnie z kosztorysem,
  • Poszukiwanie i analiza nowych dostawców,
  • Negocjacje zakupowe,
  • Planowanie potrzeb materiałowych,
  • Wyznaczenie i utrzymywanie stanu zapasów magazynowych,
  • Udział w planowaniu produkcji pod kątem zaopatrzenia,
  • Współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
  • Nadzór nad dokumentacją zakupową.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny;
  • Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenia w dziale zakupów,
  • Doświadczenie w realizacji procesów zakupowych dla zakładu produkcyjnego,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Orientacja na wyniki i myślenie strategiczne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość technik negocjacyjnych.

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.