Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Telefoniczny Konsultant Klienta: Osoba Niepełnosprawna

Poznań

, PION

Telefoniczny Konsultant Klienta: Osoba Niepełnosprawna
Poznań

Opis stanowiska

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION dla nowego kontrahenta, jednego z liderów sieci komórkowej i stacjonarnej, poszukuje kandydata do pracy w telefonicznym Contact Center.

Obsługa infolinii przychodzącej

Obowiązki:
• telefoniczna obsługa Klientów Firmy (obsługa posprzedażowa)
• dbanie o pozytywne relacje z Klientami i realizacja celów
• praca siedząca przy monitorze z wykorzystaniem mikrosłuchawek

Wymagania

• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym
• wykształcenie minimum średnie
• predyspozycje do pracy głosem (wysoka kultura osobista oraz komunikatywność)
• umiejętność szybkiego uczenia się i zaangażowanie
• dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym, praca max do godz. 22.00)
• mile widziane: doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

Oferujemy

• umowę o pracę
• praca na cały lub część etatu (bez nadgodzin i pracy na zmiany nocne)
• korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.)
• przygotowanie i wdrożenie do pracy na wskazanym stanowisku (szkolenia)
• opiekę i wsparcie Koordynatora