Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Studencie! Stop z nudą! czas na nową, rozwijającą pracę !

Gdańsk

, Toolip

Studencie! Stop z nudą! czas na nową, rozwijającą pracę !
Gdańsk

Opis stanowiska

Studencie!
Lubisz ludzi?
Potrafisz łatwo nawiązywać kontakty?
Mamy pracę stworzoną dla Ciebie!!!
Poszukujemy osób do:
Telefonicznego Kontaktu z Klientem, Ty decydujesz czy wolisz odbierać telefon czy go wykonywać!

Co masz robić?
- odbierać lub wykonywać telefony
- udzielać informacji
- sprzedawać produkty lub usługi

Wymagania

Możesz Nam to dać:
- komunikatywność i otwartość?
- chęć do pracy i zaangażowanie?
- dyspozycyjność minimum 90 godz. w miesiącu lub więcej?
- doświadczenie w kontakcie z klientem?
- lubisz pracować z młodymi ludźmi?

Oferujemy

Możemy Ci to dać:
- wynagrodzenie zawsze regularnie i na czas
- stawka gwarantowana za godzinę - 11,68 zł brutto ( 9,30 zł na rękę)
- elastyczny grafik, który układasz wedle swojej dyspozycyjności
- premie, prowizje, konkursy
- dostęp do karty sportowej
- pracę w miejscu dobrze skomunikowanym
- miłą atmosferę - w młodym, zgranym zespole

Prosimy o dodanie klauzuli:
Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)