Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Referent ds. Realizacji i Logistyki (2015/BRL/11)

Płock

, AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Referent ds. Realizacji i Logistyki (2015/BRL/11)
Płock

Opis stanowiska

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. firma inżynierska specjalizująca się w produkcji, doborze, projektowaniu i dostawach rozwiązań z zakresu oświetlenia awaryjnego, urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym oraz elektrycznych systemów grzewczych
poszukuje

Referenta ds. Realizacji i Logistyki (2015/BRL/10)

Zakres obowiązków
• realizacja i kompletacja zleceń sprzedaży, zamówień zakupu, zleceń produkcyjnych, dokumentacji technicznej, kompletacji towarów, wysyłki towarów, produkcji
• kontakt z klientem
• zarządzanie zapasami magazynowymi, kompletacja towarów oraz obsługa magazynu - przygotowanie i realizacja wysyłek towarów
• przyjmowanie towaru na magazyn, kontrola asortymentowa i ilościowa materiałów dostarczonych do spółki wg dokumentów dostawy (WZ, faktury)
• zarządzanie reklamacjami
• wystawianie dokumentów systemowych
• współpraca z dostawcami krajowymi /zagranicznymi
• koordynacja działań gospodarki materiałowej, realizacji dostaw, planowania zapasów i magazynowania z procesami produkcji

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
• umiejętność ustalania priorytetów
• umiejętność pracy pod presją czasu
• samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych prac
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji i swobodną komunikację
• prawo jazdy kat. B
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Mile widziane
• znajomość asortymentu elektrotechnicznego

Oferujemy

• możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie, pośród dynamicznej kadry
• pracę z ciekawymi, nowoczesnymi i innowacyjnymi projektami
• możliwość rozwoju zawodowego
• nowoczesne i komfortowe narzędzia niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku

W treści aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.