Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku kosmetyczka-pedicurzystka

Gdańsk

, JOLA Studio Paznokcia

kosmetyczka-pedicurzystka
Gdańsk

Opis stanowiska

Oczekujemy umiejętność wykonywania zabiegów:
- manicure oraz pedicure tradycyjny i hybrydowy,
- przedłużanie paznokci technika : akryl , żel
- henna i regulacja brwi
- depilacja woskiem
- przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 1:1
- znajomość języka angielskiego (komunikatywna)

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetyczka/manicurzystka
- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- sumienność , odpowiedzialność i punktualność
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwość pracy w niedzielę)
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność (ze względu na dużą ilość obcokrajowców bardzo dużym plusem będzie dobra znajomość min. J.angielskiego)

Oferujemy

Oferujemy stabilną i stałą pracę z możliwością rozwoju oraz szkoleń. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i LM lub kontakt osobisty, telefoniczny: 504-215-971 : Paznokieciarnia ul. Warzywnicza 3/4 Gdańsk (bliskie sąsiedztwo Hotel Hanza - Hotel Hilton)

Prosimy o dołączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”