Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Export Manager ds. Sprzedaży

Warszawa

, P.B.A. Doradztwo Personalne

Export Manager ds. Sprzedaży
Warszawa

Opis stanowiska

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459) dla jednego ze swoich renomowanych Klientów, poszukuje osoby na stanowisko:

w kanale aptecznym na rynkach wschodnich (FMCG)
Miejsce pracy: woj. mazowieckie, placówki zagraniczne
nr. ref.: EXPM/KJ/1113

Obowiązki:
• Kompleksowe działania dotyczące tworzenia i wdrażania polityki sprzedażowej na rynkach wschodnich, w tym zarządzania, strategii, budżetu, planowania i realizacji planów sprzedaży na rynkach wschodnich (głównie Rosja, Ukraina oraz Białoruś, Litwa, Łotwa, Kazachstan);
• Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w kanale aptecznym oraz w sieciach drogeryjnych;
• Wyznaczanie celów sprzedażowych i priorytetów dla zespołu oraz kontrola ich realizacji, inicjowanie nowych akcji mających na celu aktywizację sprzedaży;
• Monitorowanie i egzekwowanie działań sprzedażowych;
• Raportowanie na potrzeby zarządu;
• Miejsce pracy: zagraniczne oddziały firmy oraz woj. mazowieckie.

Wymagania

• Minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Export Managera odpowiedzialnego za kilka rynków Europy wschodniej w firmie z branży FMCG o rozpoznawalnej marce;
• Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w kanale aptecznym oraz w handlu sieciowym na rynkach wschodnich;
• Doświadczenie w zarządzaniu min. 15 osobowym zespołem;
• Zaawansowana znajomość języka rosyjskiego i komunikatywna angielskiego;
• Doświadczenie w wyznaczaniu strategii, zarządzaniu budżetem, planowania i realizacji planów sprzedaży na rynkach wschodnich;
• Gotowość do częstych, zagranicznych podróży służbowych oraz czasowych relokacji.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość realizowania dużych projektów dla znanej firmy;
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę;
• Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych.