Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Sompolinek
    (62-610)

Praca na stanowisku PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY DS. EKSPORTU

Sompolinek

, Intermeble

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY DS. EKSPORTU
Sompolinek

Opis stanowiska

INTERMEBLE Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:
- monitorowanie rynków w branży meblowej w Europie Zachodniej
- przygotowywanie ofert współpracy dla klientów zagranicznych
- prowadzenie rozmów handlowych z klientami
- tłumaczenie na język niemiecki
- miejsce pracy: Sompolinek k/Sompolna

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- wykształcenie minimum średnie
- biegła znajomość obsługi komputera i programów MS Office
- dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętność organizowania czasu pracy
- łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w zespole
- kreatywność i samodzielność
- własny samochód oraz praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów (kat. B)

Oferujemy

- interesującą pracę w młodym, ambitnym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."